Nechte zvuk plynout jeho přirozenou cestou

Silk™ je jedno z nejmenších sluchadel na světě. Je zcela ukryt ve zvukovodu a díky měkkému materiálu, ze kterého je vyroben, se stává maximálně komfortním a diskrétním. Je připraven k okamžitému používání, protože nevyžaduje pouzdro zhotovené na míru. I přes jeho malé rozměry sluchadlo zajišťuje mimořádný zvukový zážitek. Klinická studie navíc prokázala, že Silk snižuje úsilí vyvíjené při poslechu.

primax-situation-18_family-bikes_1800x650px

Maximální diskrétnost bez zbytečného čekání

 

Sluchadla Silk jsou připravena k okamžitému používání. Na rozdíl od ostatních zvukovodových sluchadel, Silk není vyráběn na míru. Stačí navštívit Vašeho odborného lékaře a vybrat si tu správnou velikost silikonové Click koncovky. Váš lékař sluchadlo nastaví dle Vašich přání a požadavků a Vy si můžete okamžitě užívat bezstarostný poslech.

Sluchadla Silk jsou vybavena nejpokročilejšími funkcemi, díky nimž zajišťují mimořádnou kvalitu zvuku. Funkce binaurální OneMic směrování podporuje přirozenou vlastnost ucha zaměřovat se na zvuky přicházející z oblasti před Vámi a zároveň filtrovat nepříjemné hluky z ostatních směrů. Díky bezdrátovému připojení můžete streamovat zvuk přímo do Vašich uší. Navíc existuje široká škála příslušenství, která Vám zpříjemní používání sluchadla, např. možnost dálkového ovládání.

Silk-primax_closeup_950x700px
Komfortní nošení pro každý den. Koncovka Click je pro zajištění komfortu vyrobena z pružného silikonu. Díky měkkému materiálu a malým rozměrům se sluchadlo stane téměř nepostřehnutelným jak pro Vás, tak pro Vaše okolí.

Užívejte si opravdové zvuky života

 

Vést konverzaci vyžaduje soustředěnost a úsilí ve všech hlučných prostředích, ať už jste v otevřené kanceláři, přeplněném obchodě či restauraci plné lidí. Konverzace v takovém prostředí je náročná na Vaši pozornost a úsilí. Koncentrovat se na lidský hlas v těchto situacích je velice únavné, a to i pro osoby bez ztráty sluchu.
Sluchadlo Silk si s těmito problémy poradí. Moderní funkce SpeechMaster neustále monitoruje, co právě posloucháte. Automaticky se zaměřuje na Vašeho konverzačního partnera a zároveň zeslabuje ostatní hlasy a hluky přicházející z okolí. Díky sluchadlu Silk tak posloucháte jen to, co opravdu chcete.
Díky sluchadlu Silk uslyšíte v hlučném prostředí dokonce snadněji než osoby bez ztráty sluchu.
Zeptejte se Vašeho odborného lékaře ještě dnes, co Vám může Silk nabídnout.

Silk-primax_on-table_950x700px
Silk-primax_pair_950px

Barevné rozlišení

S barevným rozlišením sluchadel už se nespletete – modrá barva pro levé a červená pro pravé ucho.

Silk-primax_sideview_left_950px

Jeden stisk k dokonalému upevnění

Sluchadlo Silk lze snadným stisknutím spojit s koncovkou Click, pomocí které sluchadlo bezpečně sedí v uchu.

Silk v detailu

Loading...

Příslušenství ke sluchadlům

Poslech podle Vašich představ

Ráno vedete děti do školy, v poledne jdete s přáteli na oběd, večer sledujete televizi: každý den je nabitý nejrůznějšími hovory a poslechovými situacemi. Nebylo by skvělé, kdybyste mohli přenášet zvuk přímo do sluchadel, diskrétně upravovat jejich nastavení nebo je jednoduše nechat nabíjet?

Audio vysílání

easyTek

Bezdrátová sluchadla lze snadno proměnit ve vysoce kvalitní stereo sluchátka. Chytré multifunkční tlačítko easyTek vypne a zapne, dokáže ale také přijmout telefonní hovor, měnit poslechové programy nebo plynule přepínat mezi hudebním přehrávačem, televizí a dalšími zařízeními. To vše jednoduchým stisknutím. Lehce ovladatelná tlačítka hlasitosti Vám umožní rychle upravovat hlasitost sluchadel. LED kontrolky zase přinášejí informace o stavu vysílače, signalizují například, kdy je nutné nabít baterii vysílače.

easyTek_connectivity_950x950px
easyTek Vám umožní propojit sluchadla s iPhonem, iPadem a všemi zařízeními se systémem Android nebo funkcí Bluetooth.
primax-situation-12_man-easytek_950x950px

Příslušenství easyTeku

Audio vysílač easyTek může být vybaven dalšími zařízeními

TV-transmitter_front_768x400px

TV Vysílač

Připojení televize bez funkce Bluetooth k vysílači easyTek je nyní možné díky novému TV Vysílači. Budete tak moci přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel a v klidu sledovat Váš oblíbený televizní pořad.

 

VoiceLink_768x384px

Doprovodný mikrofon VoiceLink

K audio vysílači easyTek lze připojit také doprovodný mikrofon VoiceLink™. Pokud mluvčí mluví do mikrofonu, je jeho hlas přenášen přímo do sluchadel. To se hodí zejména v náročných poslechových situacích, jako jsou například schůzky či konference.

Aplikace easyTek

Aplikace easyTek™ je doplňkem vysílače easyTek. Dodává mu další funkce, zároveň však zajišťuje více soukromí a více pohodlí.

V aplikaci easyTek můžete snadno sledovat stav sluchadel, vybírat zdroje zvuku nebo sluchadla dálkově ovládat. Rozhraní aplikace Vám umožní rychlé změny hlasitosti, úpravy basů a výšek a volby poslechových programů. A protože všechny tyto úpravy provádíte na chytrém telefonu, bude to vypadat, jako byste si místo nastavování sluchadel právě četli zprávy.

easyTek_easyTek-App_icon_950x700px

Ke stažení: aplikace easyTek

easyTek_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_cs_300px

google-play-badge_cs_300px

Dálkové ovládání

easyPocket_768x400px

Dálkový ovladač easyPocket

Elegantní easyPocket™ s velkými tlačítky a lehce čitelným displejem umožňuje co nejsnazší ovládání jednotlivých prvků sluchadla.

miniPocket_keyring_768x400px

Diskrétní ovladač miniPocket

Ovladač miniPocket™ se vyznačuje jak diskrétností, tak spolehlivými funkcemi. Je tak malý, že ho můžete nosit zavěšený na klíčence, ale zároveň pomocí něho dokážete ovládat všechny nezbytné funkce.

Aplikace touchControl

Proměňte svůj chytrý telefon v diskrétní dálkový ovladač sluchadel: aplikace touchControl™ přináší k Vašim rukám vysokou úroveň ovládání.

S touto aplikací můžete podle svých představ měnit poslechové programy, upravovat hlasitost či basy
a výšky. Potřebujete pouze svůj chytrý telefon.

touchControl-App_icon_950x700px

Ke stažení: aplikace touchControl

touchControl_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_cs_300px

google-play-badge_cs_300px

Tinnitus?

primax-situation-20_woman-beach_950x600px

Úleva na dosah

Terapeutické signály – statický šum nebo šum oceánu – poskytují úlevu každému, kdo pociťuje nepříjemné projevy tinnitu. Informujte se u svého odborného lékaře, jaké řešení je pro Vás nejlepší.

Více informací

* Study conducted at the University of Northern Colorado, 2015, examined the effectiveness of the new features of primax by collecting and analyzing ongoing EEG data while subjects performed speech testing. For both primax features SpeechMaster and EchoShield, the objective brain behavior measures revealed a significant reduction in listening effort when the feature was activated.