X

Pohyb je součástí každodenního života, během níž probíhají všemožné záležitosti, dokonce i konverzace. S revolučním sluchadlem Pure Charge&Go X značky Signia se můžete pohybovat, jak je libo, a přitom slyšet všechno a všechny, již jsou pro Vás důležití, v té nejvyšší kvalitě. Ať už budete kdekoliv.

Díky převratné technologii akustických senzorů pohybu porozumí sluchadlo Pure Charge&Go X Vašemu konkrétnímu zvukovému prostředí podrobněji než kdy předtím, čímž zajistí zvuk přizpůsobený na míru.

Naše nová platforma Signia Xperience

  • Uslyšíte všechny zvuky, kvůli kterým stojí za to slyšet
  • Uslyšíte jasně a zřetelně, ať už jste kdekoliv
  • Aktivně se zapojíte do každé konverzace
Platforma Signia Xperience

Snadné dobíjení a naprostá konektivita

Sluchadla Pure Charge&Go X mají delší výdrž a potřebnou energii jim můžete dodat například v noci, takže až se proberete, budou připravená vyrazit stejně jako Vy. Díky přenosné nabíječce, která patří k doplňkům sluchadel, Vám odpadne neustálé měnění baterií a sluchadla vydrží nabitá celý den.

Navíc můžete využít možnost zrychleného dobíjení, která Vašim sluchadlům poskytne rychlý přísun energie, takže se nemusíte už ničím zdržovat.

Sluchadla Pure Charge&Go X mají delší výdrž a potřebnou energii jim můžete dodat například v noci, takže až se proberete, budou připravená vyrazit stejně jako Vy. Díky přenosné nabíječce, která patří k doplňkům sluchadel, Vám odpadne neustálé měnění baterií a sluchadla vydrží nabitá celý den.

K funkcím Pure Charge&Go X také patří:

  • konektivita pomocí Bluetooth: streamování telefonních hovorů, hudby i zvuku z televize přímo do sluchadel
  • nová aplikace Signia App, která funguje jako dálkové ovládání sluchadel, takže si můžete nastavení přizpůsobit na míru. Aplikace také usnadňuje kontakt s foniatrem, který Vám díky ní může pomoci i na dálku.
Aplikace Signia App

Je načase seznámit se s perfektním dobíjecím sluchadlem.

Charge&Go: Nabijte a jděte!

Seznamte se s úžasným sluchadlem Pure Charge&Go X značky Signia díky foniatrovi, kterého můžete nalézt s pomocí Vyhledávání lékařů

Najděte nejbližšího foniatra

Nová indukční nabíječka

Elegantní vzhled a chytré dobíjení

Nová indukční nabíječka dobíjí sluchadla, takže už nemusíte neustále měnit drobné baterie.

Navíc nabízí možnost zrychleného dobíjení, vysoušení a intuitivní signalizaci pomocí LED kontrolek informující o stavu nabití.

Nová nabíječka je kompatibilní se všemi typy sluchadel obsahujícími lithium-iontovou baterii.

StreamLine TV

Díky doplňku StreamLine TV můžete streamovat zvuk z televize přímo do svého sluchadla. Hlasitost můžete upravovat pomocí aplikace Signia App.

StreamLine Mic

Hands-free hovory, hudba a mnoho dalšího ve vynikající stereo kvalitě

Nový StreamLine Mic zajišťuje hands-free přenos telefonických hovorů a hudby s jakýmkoliv chytrým telefonem vybaveným Bluetooth. Lze ho také využít jako dálkový mikrofon.

Diskrétní ovladač miniPocket

Ovladač miniPocket™ se vyznačuje jak diskrétností, tak spolehlivými funkcemi. Je tak malý, že ho můžete nosit zavěšený na klíčence, ale zároveň pomocí něho dokážete ovládat všechny nezbytné funkce.

Pure Charge&Go X - Často kladené dotazy