X

5 tipů jak na sluchadla v zimě

Pokud máte sluchadlo, může pro Vás být zima náročná, obzvlášť při cestování, zimních sportech či velkých rodinných setkáních. Následujících pět tipů Vám pomůže přežít zimu bez úhony.

Více informací

Proč nám v zimě zvoní v uších?

Někteří lidé mohou s příchodem zimy propadnout obavám o to, jak chladné počasí ovlivní jejich sluch. V tomto článku se dozvíte, proč nám v chladném počasí často zvoní v uších a jak se těchto symptomů můžeme zbavit.

Více informací

Jak neléčená ztráta sluchu působí na Vaše okolí

Pokud trpíte ztrátou sluchu a tento problém neřešíte, může to mít výrazný dopad na Vaše zdraví a kvalitu života. Také to může mít negativní dopad na Vaše okolí, zejména na přátele a rodinu.

Více informací

Do letadla se sluchadly: šest tipů pro komfortní let

Téměř každý občas musí letět letadlem, obzvlášť pokud má příbuzné či přátele po celém světě. Ať letíte na dovolenou nebo na služební cestu, je dobré vědět, jak nošení sluchadel ovlivní Váš zážitek.

Více informací

Jak ztráta sluchu ovlivňuje mozek?

Mozek je řídící centrum celého našeho těla a může být ovlivněn jak fyzickými, tak nehmotnými faktory. Sluchová ztráta postihuje naši schopnost slyšet, nicméně může také vést ke změnám v mozku.

Více informací

Co dělat, když se sluchadlo namočilo?

Všichni víme, že je důležité udržovat elektronické přístroje v suchu, a když se to nepovede, můžeme použít osvědčený trik s rýží. Nicméně když Vám namoknou sluchadla, jste více ve stresu. Pokud se Vaše sluchadla náhodou někdy namočí, pomohou Vám následující tipy.

Více informací

Jak si správně čistit uši

Ačkoliv se pro čištění uší rozšířeně používají vatové tyčinky či vlásenky, ve skutečnosti nejsou pro ušní hygienu nejvhodnější.

Více informací

Zvýhodnění na páry sluchadel zn. Signia!

Poslech se dvěma sluchadly má své nesporné výhody. K páru sluchadel nyní od nás získáte zajímavé dárky.

Více informací

Chraňte svůj sluch: Nevystavujte se zbytečnému hluku

Vystavení nadměrnému hluku je jednou z hlavních příčin ztráty sluchu. Lidé si však většinou neuvědomují, kdy poškozují své uši.

Více informací

Úleva od tinnitu s pomocí sluchadel Signia

Mýtus: Neexistuje žádná léčba tinnitu. Pravda: Sluchadla mohou pomoci výrazně zmírnit jeho projevy. Čtěte dále a dozvíte se víc.

Více informací

Mýty o tinnitu a jeho příčinách

Tinnitus se může projevovat tak, že pacient jako jediný slyší přetrvávající zvuky. Tento problém postihuje zhruba 360 milionů lidí na celém světě. Pojďme se podívat na nejrozšířenější mýty o tinnitu a zjistit, kde je pravda.

Více informací

Mimořádný dárek ke Dni matek

S věkem se zvyšuje pravděpodobnost, že bude člověk potřebovat nějakou sluchovou pomůcku. Pokud je to i případ vaší maminky, nastražte uši na následující doporučení.

Více informací

Tipy pro lepší poslech u rodinného stolu

Ať už si užíváte sváteční oslavu s příbuznými nebo večeři s nejbližší rodinou, vždy chcete být součástí konverzace.

Více informací

Tipy pro život s tinnitem

Tinnitus je popisován jako vjem neexistujícího zvuku – zvuku bez vnějšího signálu. Tinnitus může postihnout jedno, či obě uši. Diagnostika tinnitu je pro pacienty ve většině případů překvapením. Od lékaře se bohužel často dozví, že „zvonění v uších“ nelze léčit, což je může vyčlenit ze společnosti. Pacienti jsou přesvědčeni, že nikdo nerozumí tomu, čím si procházejí. Tinnitus má mnoho příčin a není na něj proto konkrétní lék. Nicméně existují způsoby, jak si od tinnitu (i chronického) ulevit a převzít nad ním kontrolu.

Více informací

Podívejte se, jak se vyrábí přední světová sluchadla

Mezinárodní den sluchu se slaví každoročně 3. března. Při této příležitosti jsme si pro Vás připravili krátké video o vývoji, testování a výrobě sluchadel značky Signia.

Více informací

Sluchadla Signia: mimořádně snadný poslech*

Se sluchadly Signia je porozumění hračka. Vědecké studie prokázaly, že v hlučném prostředí je poslech se sluchadly dokonce snazší než poslech bez vady.** Více informací o studiích naleznete zde.

Více informací

Seznamte se se Signií

S hrdostí Vám představujeme naše nová sluchadla Signia! Možná si všimnete, že nesou dvě značky: Siemens a Signia. Proč tomu tak je, se dozvíte právě zde.

Více informací

Vítejte na stránkách sluchadel Signia

Děkujeme za Váš zájem o naše webové stránky. Pokud si přejete zjistit více informací o našich sluchadlech, pak jste zde na správném místě.

Více informací