X
header one

Požitek ze zvuků života

Povídat si u šálku kávy, hrát si na zahradě s vnoučaty či jen sedět na balkoně a poslouchat ptačí zpěv – díky sluchadlu Signia Motion™ 13 si můžete užívat přirozený poslech v každé situaci. Sluchadlo navíc umožňuje kvalitní přenos zvuku z Vaší televize či chytrého telefonu.

Poslech na míru pro každého

Motion 13 nabízí širokou škálu možností nastavení a ovládání, která dokonale splní všechna Vaše přání a požadavky. Audiologický specialista může sluchadlo nastavit podle Vašich osobních preferencí.

Vysoký komfort nošení

Malé závěsné sluchadlo Motion 13 drží za Vaším uchem spolehlivě a diskrétně. Díky ergonomickému tvaru je jeho nošení velice pohodlné.

Pro různé úrovně ztráty sluchu

Motion 13 zvládne mírnou, střední i těžkou úroveň ztráty sluchu a navrátí Vám možnost užívat si přirozené zvuky života.

Motion-13-Nx_on-table_1248x1248px
Signia-Nx_dinner-with-friends_2560x800px

Zaposlouchejte se do Vašeho hlasu bez ohledu na ztrátu sluchu

Sluchadlo značky Signia Vám umožní prožívat radostné momenty ze světa zvuků, ať jde o vášnivou diskuzi o umění po návštěvě muzea či objevování nového města s Vašimi blízkými.

Sluchadla Signia spojují přirozený zvuk Vašeho hlasu se zvuky okolí. Vy si tak můžete vychutnávat přirozený poslech a nejvyšší zvukovou kvalitu, a to i když prozkoumáváte krásy nových míst.

 

Signia-Nx_man-listening-music_2560x800px

Využijte přímý přenos telefonických hovorů, hudby a televizních pořadů

Přenášejte zvuk z Vaší oblíbené opery přímo do sluchadel, diskrétně si upravte hlasitost sluchadla při sledování nejnovější divadelní inscenace v televizi nebo se zaposlouchejte do navigace, která Vás tou nejrychlejší cestou dovede ke krásným památkám – vše, co k tomu potřebujete, je Váš chytrý telefon.

Mějte všechny možnosti ve Vašich rukou: díky aplikaci myControl* můžete sluchadlo Signia ovládat na dálku a díky jeho široké kompatibilitě stahovat zvuk z celé řady zařízení.

Využijte naplno možnosti připojení sluchadla

Signia-Nx_icon_telephone_480x480px

Telefon

Pro maximální pohodlí přenášejte Vaše hovory z chytrých telefonů značky Apple přímo do Vašich sluchadel (pro telefony s operačním systémem Android využijte StreamLine Mic).

 

Signia-Nx_icon_music_480x480px

Poslech hudby

Pro výjimečný zvukový zážitek je Vaše oblíbená hudba přenášena ze zařízení Apple přímo do sluchadel (pro zařízení s operačním systémem Android využijte StreamLine Mic).

Signia-Nx_icon_TV_480x480px

Televize

Se StreamLine TV je zvuk z televize přenášen přímo do Vašich sluchadel. K přenosu zvuku a nastavení hlasitosti můžete použít i aplikaci myControl.

Signia-Nx_icon_remote-control_480x480px

Dálkové ovládání

Aplikace myControl umožňuje ovládat sluchadlo dálkově a přizpůsobit ho Vašim osobním požadavkům.

Pokud nemáte chytrý telefon, pohodlné ovládání sluchadla můžete zajistit ovladačem miniPocket™.

 

Zažijte dokonalou harmonii zvuků

Signia-Nx_icon_hearing-your-own-voice_480x480px

Vnímejte znovu zvuk svého hlasu

Většina uživatelů sluchadel nemá ráda zvuk vlastního hlasu, protože jim zní nepřirozeně a příliš hlasitě. Jako první na světě dokázala tento problém vyřešit sluchadla Signia, a to díky systému OVP™ (zpracování vlastního hlasu).

Technologie OVP™ zajišťuje užívateli příjemný a přirozený poslech tím, že kombinuje přirozené znění vlastního hlasu a ostatních zvuků z okolí.

 

Signia-Nx_icon_speech-in-noise_480x480px

Řeč v hlučném prostředí

Sluchadla Signia Vám umožňují slyšet řeč srozumitelně za všech podmínek díky vyspělé technologii potlačení hluku Speech Quality. Porozumět konverzaci, a to i ve velice hlučném prostředí jako restaurace či konferenční místnost, se tak pro Vás stane jednoduchým úkolem.

Signia-Nx_icon_coversation-while-moving_480x480px

Konverzace za pohybu

Funkce 3D Classifier zajišťuje pokročilou automatickou kontrolu ve všech situacích a Vy si tak můžete bezstarostně užívat ten nejkvalitnější poslech. Nastavení sluchadla se automaticky upravuje podle dat z mobilní aplikace myControl. To zajišťuje kvalitní zvuk i při pohybu.

 

Signia-Nx_icon_crystal-clear-sound_480x480px

Krystalicky čistý zvuk

Funkce Sound Clarity zajišťuje, že zvuk zní přirozeně v jakékoliv situaci. Díky tomu si můžete užívat krystalicky čistý zvuk i v tom nejhlučnějším prostředí.

Poznámka:
Vlastnosti sluchadla se mohou lišit v závislosti na individuálním nastavení. Pro více informací kontaktujte Vašeho audiologického specialistu. 

Motion 13 Nx v detailu

Loading...

Příslušenství pro Vaše sluchadla

Aplikace myControl

Mějte kontrolu sluchadel plně ve Vašich rukou

Díky aplikaci myControl máte kontrolu nové řady sluchadel Signia plně ve Vašich rukou. Aplikace nabízí pokročilé možnosti dálkového ovládání, což Vám umožní měnit nastavení a přizpůsobit sluchadlo Vašim osobním potřebám. Dostupná pro telefony s operačním systémem iOS či Android.

Stáhněte si aplikaci myControl

Aplikace myHearing

Zvykněte si na Vaše nová sluchadla v rekordním čase

Díky aplikaci pro chytré telefony myHearing bude Vaše cesta k přirozenému poslechu ještě snadnější.
V aplikaci si můžete procházet speciální poslechová cvičení, konzultovat uživatelskou příručku a odkudkoliv se spojit s audiologickým specialistou.

Pro více informací kontaktujte Vašeho audiologického specialistu.

Zjistěte více o aplikaci myHearing
Connected-Ear_man-smartphone_app-icon_1248x800px

StreamLine Mic

Hands-free hovory, hudba a mnoho dalšího ve vynikající stereo kvalitě

Nový StreamLine Mic zajišťuje hands-free přenos telefonických hovorů a hudby s jakýmkoliv chytrým telefonem vybaveným Bluetooth. Lze ho také využít jako dálkový mikrofon.

Zjistěte více
StreamLine-Mic_tableview_1248x600px

StreamLine TV

Naprogramovaný pro výjimečnou kvalitu zvuku

Díky příslušenství StreamLine TV může být zvuk
z televize přenášen přímo do Vašich sluchadel.
S aplikací myControl si můžete individuálně
upravit hlasitost.

Streamline-TV_LED_green_1248x600px

miniPocket

Diskrétní ovládání

Ovladač miniPocket je dost malý, aby se vešel na klíčenku, a zároveň dostatečně výkonný na to, abyste s ním hravě zvládli kontrolovat všechny funkce sluchadla. Díky tomu je ideální pro uživatele, kteří nechtějí používat velké ovladače či chytrý telefon. MiniPocket je diskrétní, spolehlivý a snadno se používá.

miniPocket_key_1248x600px

Trápí vás tinnitus?

Tinnitus_keyvisual_950x600px

Výjimečná terapie přináší dlouhodobou úlevu

Sluchadla Signia jsou jedinými sluchadly se zabudovanou terapií Notch. Ta dokáže projevy tinnitu zmírnit, či je dokonce úplně potlačit.*

* Powers, L., dos Santos, G.M., & Jons, C. (2016, September). Notch Therapy: A new approach to tinnitus treatment. AudiologyOnline, Article 18365.

Více informací

Často kladené dotazy - Motion 13 Nx