Požitek ze zvuků života

Povídat si u šálku kávy, hrát si na zahradě s vnoučaty či jen sedět na balkoně a poslouchat ptačí zpěv – díky sluchadlu Signia Motion™ 13 si můžete užívat přirozený poslech v každé situaci. Sluchadlo navíc umožňuje kvalitní přenos zvuku z Vaší televize či chytrého telefonu.

Poslech na míru pro každého

Motion 13 nabízí širokou škálu možností nastavení a ovládání, která dokonale splní všechna Vaše přání a požadavky. Audiologický specialista může sluchadlo nastavit podle Vašich osobních preferencí.

Vysoký komfort nošení

Malé závěsné sluchadlo Motion 13 drží za Vaším uchem spolehlivě a diskrétně. Díky ergonomickému tvaru je jeho nošení velice pohodlné.

Pro různé úrovně ztráty sluchu

Motion 13 zvládne mírnou, střední i těžkou úroveň ztráty sluchu a navrátí Vám možnost užívat si přirozené zvuky života.

Motion-13-Nx_on-table_1248x1248px
Signia-Nx_dinner-with-friends_2560x800px

Zaposlouchejte se do Vašeho hlasu bez ohledu na ztrátu sluchu

Sluchadlo značky Signia Vám umožní prožívat radostné momenty ze světa zvuků, ať jde o vášnivou diskuzi o umění po návštěvě muzea či objevování nového města s Vašimi blízkými.

Sluchadla Signia spojují přirozený zvuk Vašeho hlasu se zvuky okolí. Vy si tak můžete vychutnávat přirozený poslech a nejvyšší zvukovou kvalitu, a to i když prozkoumáváte krásy nových míst.

 

Signia-Nx_man-listening-music_2560x800px

Využijte přímý přenos telefonických hovorů, hudby a televizních pořadů

Přenášejte zvuk z Vaší oblíbené opery přímo do sluchadel, diskrétně si upravte hlasitost sluchadla při sledování nejnovější divadelní inscenace v televizi nebo se zaposlouchejte do navigace, která Vás tou nejrychlejší cestou dovede ke krásným památkám – vše, co k tomu potřebujete, je Váš chytrý telefon.

Mějte všechny možnosti ve Vašich rukou: díky aplikaci myControl* můžete sluchadlo Signia ovládat na dálku a díky jeho široké kompatibilitě stahovat zvuk z celé řady zařízení.

Využijte naplno možnosti připojení sluchadla

Signia-Nx_icon_telephone_480x480px

Telefon

Pro maximální pohodlí přenášejte Vaše hovory z chytrých telefonů značky Apple přímo do Vašich sluchadel (pro telefony s operačním systémem Android využijte StreamLine Mic).

 

Signia-Nx_icon_music_480x480px

Poslech hudby

Pro výjimečný zvukový zážitek je Vaše oblíbená hudba přenášena ze zařízení Apple přímo do sluchadel (pro zařízení s operačním systémem Android využijte StreamLine Mic).

Signia-Nx_icon_TV_480x480px

Televize

Se StreamLine TV je zvuk z televize přenášen přímo do Vašich sluchadel. K přenosu zvuku a nastavení hlasitosti můžete použít i aplikaci myControl.

Signia-Nx_icon_remote-control_480x480px

Dálkové ovládání

Aplikace myControl umožňuje ovládat sluchadlo dálkově a přizpůsobit ho Vašim osobním požadavkům.

Pokud nemáte chytrý telefon, pohodlné ovládání sluchadla můžete zajistit ovladačem miniPocket™.

 

Zažijte dokonalou harmonii zvuků

Signia-Nx_icon_hearing-your-own-voice_480x480px

Vnímejte znovu zvuk svého hlasu

Většina uživatelů sluchadel nemá ráda zvuk vlastního hlasu, protože jim zní nepřirozeně a příliš hlasitě. Jako první na světě dokázala tento problém vyřešit sluchadla Signia, a to díky systému OVP™ (zpracování vlastního hlasu).

Technologie OVP™ zajišťuje užívateli příjemný a přirozený poslech tím, že kombinuje přirozené znění vlastního hlasu a ostatních zvuků z okolí.

 

Signia-Nx_icon_speech-in-noise_480x480px

Řeč v hlučném prostředí

Sluchadla Signia Vám umožňují slyšet řeč srozumitelně za všech podmínek díky vyspělé technologii potlačení hluku Speech Quality. Porozumět konverzaci, a to i ve velice hlučném prostředí jako restaurace či konferenční místnost, se tak pro Vás stane jednoduchým úkolem.

Signia-Nx_icon_coversation-while-moving_480x480px

Konverzace za pohybu

Funkce 3D Classifier zajišťuje pokročilou automatickou kontrolu ve všech situacích a Vy si tak můžete bezstarostně užívat ten nejkvalitnější poslech. Nastavení sluchadla se automaticky upravuje podle dat z mobilní aplikace myControl. To zajišťuje kvalitní zvuk i při pohybu.

 

Signia-Nx_icon_crystal-clear-sound_480x480px

Krystalicky čistý zvuk

Funkce Sound Clarity zajišťuje, že zvuk zní přirozeně v jakékoliv situaci. Díky tomu si můžete užívat krystalicky čistý zvuk i v tom nejhlučnějším prostředí.

Poznámka:
Vlastnosti sluchadla se mohou lišit v závislosti na individuálním nastavení. Pro více informací kontaktujte Vašeho audiologického specialistu. 

Motion 13 Nx v detailu

Loading...
CZ_Products-tables-teaser_feature-overview_2560x640px

Příslušenství pro Vaše sluchadla

Stáhněte si aplikaci myControl

Aplikace myHearing

Zvykněte si na Vaše nová sluchadla v rekordním čase

Díky aplikaci pro chytré telefony myHearing bude Vaše cesta k přirozenému poslechu ještě snadnější.
V aplikaci si můžete procházet speciální poslechová cvičení, konzultovat uživatelskou příručku a odkudkoliv se spojit s audiologickým specialistou.

Pro více informací kontaktujte Vašeho audiologického specialistu.

Zjistěte více o aplikaci myHearing
Connected-Ear_man-smartphone_app-icon_1248x800px

StreamLine Mic

Hands-free hovory, hudba a mnoho dalšího ve vynikající stereo kvalitě

Nový StreamLine Mic zajišťuje hands-free přenos telefonických hovorů a hudby s jakýmkoliv chytrým telefonem vybaveným Bluetooth. Lze ho také využít jako dálkový mikrofon.

Zjistěte více
StreamLine-Mic_tableview_1248x600px

StreamLine TV

Naprogramovaný pro výjimečnou kvalitu zvuku

Díky příslušenství StreamLine TV může být zvuk
z televize přenášen přímo do Vašich sluchadel.
S aplikací myControl si můžete individuálně
upravit hlasitost.

Streamline-TV_LED_green_1248x600px

miniPocket

Diskrétní ovládání

Ovladač miniPocket je dost malý, aby se vešel na klíčenku, a zároveň dostatečně výkonný na to, abyste s ním hravě zvládli kontrolovat všechny funkce sluchadla. Díky tomu je ideální pro uživatele, kteří nechtějí používat velké ovladače či chytrý telefon. MiniPocket je diskrétní, spolehlivý a snadno se používá.

miniPocket_key_1248x600px
StoreLocator_teaser_2560x400_CZ

Trápí vás tinnitus?

Tinnitus_keyvisual_950x600px

Výjimečná terapie přináší dlouhodobou úlevu

Sluchadla Signia jsou jedinými sluchadly se zabudovanou terapií Notch. Ta dokáže zmírnit projevy tinnitu, či je dokonce úplně potlačit.*

* Powers, L., dos Santos, G.M., & Jons, C. (2016, September). Notch Therapy: A new approach to tinnitus treatment. AudiologyOnline, Article 18365.

Více informací

Často kladené dotazy - Motion 13 Nx