Elegantní a snadno ovladatelné sluchadlo

Nový model Motion™ splní téměř všechny Vaše požadavky. Sluchadlo se přizpůsobí každému uchu a jeho nošení je velmi pohodlné a diskrétní. Vedle toho disponuje řadou snadno ovladatelných funkcí, a tak Vám zajistí přirozený poslech po celý den. S novým Motion si můžete v klidu užívat všechny radosti života.

primax-situation-13_office-woman-screen_1800x650px

Motion je natolik odolné, že úspěšně čelí nárokům každodenního života. Sluchadla splňují standard IP67,
a dokáží tak odolávat vlhku, prachu i nečistotám. Jak hadička ThinTube, tak ušní hák zajistí maximální pohodlí při nošení i poslechu.

Užívejte si opravdové zvuky života

Rozumět dobře konverzaci v hlučném prostředí obchodů, kanceláří nebo restaurací bývá náročné i pro osoby bez sluchové vady. Každý občas zažíváme situace, kdy musíme „nastražit uši“, abychom dobře slyšeli.

Nové Motion Vám tyto situace usnadní. Funkce Speech Master nepřetržitě monitoruje zvuky okolo Vás, snižuje nežádoucí okolní hluk
a zesiluje řeč. Díky těmto funkcím uslyšíte jen to,
co potřebujete, a nic víc. Poslech Vás tak bude stát méně námahy. Po celý den, v každé situaci.

Motion-SX-primax_hearing-aids-suitcase_950x700px

Den s rodinou a se sluchadlem Motion

primax-situation-10_woman-beach-house_950x600px

Nadšení u snídaně

 

Navštívili Vás synovec s neteří a u snídaně se bavíte
o denním programu. Od stolu se ozývají nadšené hlasy dětí, které jsou ale doprovázené rušivým cinkáním vidliček a nožů. Sluchadlo Motion se umí s takovou situací vypořádat a zajistí, aby Vám neuniklo jediné slovo. Pokročilá funkce SpeechMaster automaticky zesílí řeč a současně aktivuje funkci SoundSmoothing™, která upozadí břinkání příborů.

Se sluchadlem Motion uslyšíte jen to, na čem Vám doopravdy záleží. Poslech s ním je tak pohodlný, že se můžete naplno věnovat své snídani.

primax-situation-1_street-cafe_950x600px

Zmrzlinové potěšení

Povídáte si s rodinou u venkovního stánku se zmrzlinou. Všichni se těší z letního vánku a pozorují projíždějící auta. Sluchadlo Motion si poradí i v tomto prostředí. Funkce SpeechMaster automaticky upřednostní lidský hlas a současně zapojí funkci Potlačení Hluku a binaurální mód eWindScreen™, které eliminují zvuky aut a hluk větru, a Vy jasně uslyšíte každé slovo.

Společenské události

Na místní zábavě se všichni skvěle baví a Vy se znovu setkáváte s přáteli a známými. Sluchadlo Motion situaci zvládá znamenitě. Poté se účastníci přesunou do rozlehlého tanečního sálu, kde se hlasy odrážejí od zdí
a obklopují Vás doslova ze všech stran. Program EchoShield ozvěnu zmírní a Vy se i zde můžete nechat vtáhnout do jakéhokoliv hovoru.

primax-situation-08_live-music-beach_950x600px

Mimořádná kvalita hudby

Poslechový program HD Music vyvinutý speciálně
pro milovníky hudby nabízí mimořádnou kvalitu zvuku. Nezáleží na tom, jestli jste na koncertě, posloucháte hudbu doma na svém HiFi systému nebo sami hrajete na pódiu. Program HD Music Vám přináší mimořádný poslech v každé situaci.

Motion v detailu

Loading...

Příslušenství ke sluchadlům

Poslech podle Vašich představ

Ráno vedete děti do školy, v poledne jdete s přáteli na oběd, večer sledujete televizi: každý den je nabitý nejrůznějšími hovory a poslechovými situacemi. Nebylo by skvělé, kdybyste mohli přenášet zvuk přímo
do sluchadel, diskrétně upravovat jejich nastavení nebo je jednoduše nechat nabíjet?

Motion-SA_primax_audio-shoe_768x400px

Audio botička

Standardní bateriovou přihrádku lze u modelu Motion SA vyměnit za přihrádku s vestavěnou audio botičkou zajišťující přímý audio vstup ze systémů FM. To je užitečné zejména v hlučném prostředí, jako je např. školní třída.

Audio vysílání

easyTek

Bezdrátová sluchadla lze snadno proměnit ve vysoce kvalitní stereo sluchátka. Chytré multifunkční tlačítko easyTek vypne a zapne, dokáže ale také přijmout telefonní hovor, měnit poslechové programy nebo plynule přepínat mezi hudebním přehrávačem, televizí a dalšími zařízeními. To vše jednoduchým stisknutím. Lehce ovladatelná tlačítka hlasitosti Vám umožní rychle upravovat hlasitost sluchadel. LED kontrolky zase přinášejí informace o stavu vysílače, signalizují například, kdy je nutné nabít baterii vysílače.

easyTek_connectivity_950x950px
easyTek Vám umožní propojit sluchadla s iPhonem, iPadem a všemi zařízeními se systémem Android nebo funkcí Bluetooth.
primax-situation-12_man-easytek_950x950px

Příslušenství easyTeku

Audio vysílač easyTek může být vybaven dalšími zařízeními

TV-transmitter_front_768x400px

TV Vysílač

Připojení televize bez funkce Bluetooth k vysílači easyTek je nyní možné díky novému TV Vysílači. Budete tak moci přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel a v klidu sledovat Váš oblíbený televizní pořad.

 

VoiceLink_768x384px

Doprovodný mikrofon VoiceLink

K audio vysílači easyTek lze připojit také doprovodný mikrofon VoiceLink™. Pokud mluvčí mluví do mikrofonu, je jeho hlas přenášen přímo do sluchadel. To se hodí zejména v náročných poslechových situacích, jako jsou například schůzky či konference.

Aplikace easyTek

Aplikace easyTek™ je doplňkem vysílače easyTek. Dodává mu další funkce, zároveň však zajišťuje více soukromí a více pohodlí.

V aplikaci easyTek můžete snadno sledovat stav sluchadel, vybírat zdroje zvuku nebo sluchadla dálkově ovládat. Rozhraní aplikace Vám umožní rychlé změny hlasitosti, úpravy basů a výšek a volby poslechových programů. A protože všechny tyto úpravy provádíte na chytrém telefonu, bude to vypadat, jako byste si místo nastavování sluchadel právě četli zprávy.

easyTek_easyTek-App_icon_950x700px

Ke stažení: aplikace easyTek

easyTek_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_cs_300px

google-play-badge_cs_300px

Dálkové ovládání

easyPocket_768x400px

Dálkový ovladač easyPocket

Elegantní easyPocket™ s velkými tlačítky a lehce čitelným displejem umožňuje co nejsnazší ovládání jednotlivých prvků sluchadla.

miniPocket_keyring_768x400px

Diskrétní ovladač miniPocket

Ovladač miniPocket™ se vyznačuje jak diskrétností, tak spolehlivými funkcemi. Je tak malý, že ho můžete nosit zavěšený na klíčence, ale zároveň pomocí něho dokážete ovládat všechny nezbytné funkce.

Aplikace touchControl

Proměňte svůj chytrý telefon v diskrétní dálkový ovladač sluchadel: aplikace touchControl™ přináší k Vašim rukám vysokou úroveň ovládání.

S touto aplikací můžete podle svých představ měnit poslechové programy, upravovat hlasitost či basy
a výšky. Potřebujete pouze svůj chytrý telefon.

touchControl-App_icon_950x700px

Ke stažení: aplikace touchControl

touchControl_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_cs_300px

google-play-badge_cs_300px

Nabíjení

eCharger_768x400px

Nabíječka eCharger

Nabíječka eCharger sluchadla přes noc nabije a vysuší, takže se nemusíte starat o výměnu baterií.

Car-adapter_768x400px

Adaptér do auta

Adaptér do auta Vám umožní vzít si nabíječku eCharger sebou na cesty. Sluchadla snadno dobijete v autě připojením nabíječky k adaptéru,
a v cíli tak budou plná energie.

Tinnitus?

primax-situation-20_woman-beach_950x600px

Úleva na dosah

Terapeutické signály – statický šum nebo šum oceánu – poskytují úlevu každému, kdo pociťuje nepříjemné projevy tinnitu. Informujte se u svého odborného lékaře, jaké řešení je pro Vás nejlepší.

Více informací