Diskrétní, na míru vyrobené sluchadlo

Sluchadlo je vyrobené na míru podle otisku Vašeho ucha a rozsahu Vaší sluchové ztráty. Insio™ je svou velikostí, ale i díky aplikaci touchControl™ mimořádně diskrétní. Navzdory svým malým rozměrům disponují všechna sluchadla rodiny Insio řadou funkcí pro komfortní poslech.

primax-situation-5_couple-talking_1800x600px

Malá sluchadla Insio jsou vyráběna na míru podle otisku zvukovodu, a poskytují tak dokonalé pohodlí
a přirozený poslech. Sluchadlo je dostupné v několika modelech.

Užívejte si opravdové zvuky života

Rozumět dobře konverzaci v hlučném prostředí obchodů, kanceláří nebo restaurací bývá náročné i pro osoby bez sluchové vady. Každý občas zažíváme situace, kdy musíme „nastražit uši“, abychom dobře slyšeli.

Nové Insio Vám tyto situace usnadní. Funkce Speech Master nepřetržitě monitoruje zvuky okolo Vás, snižuje nežádoucí okolní hluk a zesiluje řeč. Díky těmto funkcím uslyšíte jen to, co potřebujete,
a nic víc. Poslech Vás tak bude stát méně námahy.
Po celý den, v každé situaci.

Insio-primax_hearing-aids-office-table_950x700px

Den s kolegy a se sluchadlem Insio

primax-situation-1_street-cafe_950x600px

Venkovní oběd

Obědváte s kolegy na venkovní zahrádce restaurace. Během konverzace začne foukat vítr. Se sluchadlem Insio Vám už žádné slovo neunikne. Automatická funkce SpeechMaster zapojí binaurální mód eWindScreen™ a sluchadlo potlačí hluk větru
a zdůrazní hlasy, které posloucháte.

Nečekaná setkání

Cestou do práce se Vás na hlučném nástupišti zeptá neznámý člověk na cestu. Kolem Vás rámusí vlaky,
ale díky sluchadlu Insio Vám neunikne jediné slovo. Inteligentní funkce SpeechMaster upřednostní lidský hlas před ostatními zvuky, současně se zapojí funkce Úzké směrování a Potlačení hluku, aby eliminovaly hluk
v pozadí a zvuky z nežádoucích směrů. Díky těmto funkcím porozumíte právě tomu, na čem Vám záleží.

primax-situation-4_office_950x600px

Ruch kanceláře

Ve sdílené kanceláři se mísí vyzvánění telefonů s hlasy kolegů. Když se Vás někdo zeptá na názor, Insio zpracuje zvuky precizně. Automatická funkce SpeechMaster vyhodnotí situaci
a aktivuje funkci Potlačení hluku, která upozadí hluk
v pozadí. Večer posloucháte ve foyer projev
na slavnostní recepci. Hlas řečníka se ale rozléhá
a vytváří ozvěnu. Program EchoShield ozvěnu eliminuje, a zajistí tak lepší porozumění.

primax-situation-08_live-music-beach_950x600px

Mimořádná kvalita hudby

Poslechový program HD Music vyvinutý speciálně
pro milovníky hudby nabízí mimořádnou kvalitu zvuku. Nezáleží na tom, jestli jste na koncertě, posloucháte hudbu doma na svém HiFi systému nebo sami hrajete na pódiu. Program HD Music Vám přináší mimořádný poslech v každé situaci.

Insio v detailu

Loading...

Příslušenství ke sluchadlům

Poslech podle Vašich představ

Ráno vedete děti do školy, v poledne jdete s přáteli na oběd, večer sledujete televizi: každý den je nabitý nejrůznějšími hovory a poslechovými situacemi. Nebylo by skvělé, kdybyste mohli přenášet zvuk přímo do sluchadel, diskrétně upravovat jejich nastavení nebo je jednoduše nechat nabíjet?

Audio vysílání

easyTek

Bezdrátová sluchadla lze snadno proměnit ve vysoce kvalitní stereo sluchátka. Chytré multifunkční tlačítko easyTek vypne a zapne, dokáže ale také přijmout telefonní hovor, měnit poslechové programy nebo plynule přepínat mezi hudebním přehrávačem, televizí a dalšími zařízeními. To vše jednoduchým stisknutím. Lehce ovladatelná tlačítka hlasitosti Vám umožní rychle upravovat hlasitost sluchadel. LED kontrolky zase přinášejí informace o stavu vysílače, signalizují například, kdy je nutné nabít baterii vysílače.

easyTek_connectivity_950x950px
easyTek Vám umožní propojit sluchadla s iPhonem, iPadem a všemi zařízeními se systémem Android nebo funkcí Bluetooth.
primax-situation-12_man-easytek_950x950px

Příslušenství easyTeku

Audio vysílač easyTek může být vybaven dalšími zařízeními

TV-transmitter_front_768x400px

TV Vysílač

Připojení televize bez funkce Bluetooth k vysílači easyTek je nyní možné díky novému TV Vysílači. Budete tak moci přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel a v klidu sledovat Váš oblíbený televizní pořad.

 

VoiceLink_768x384px

Doprovodný mikrofon VoiceLink

K audio vysílači easyTek lze připojit také doprovodný mikrofon VoiceLink™. Pokud mluvčí mluví do mikrofonu, je jeho hlas přenášen přímo do sluchadel. To se hodí zejména v náročných poslechových situacích, jako jsou například schůzky či konference.

Aplikace easyTek

Aplikace easyTek™ je doplňkem vysílače easyTek. Dodává mu další funkce, zároveň však zajišťuje více soukromí a více pohodlí.

V aplikaci easyTek můžete snadno sledovat stav sluchadel, vybírat zdroje zvuku nebo sluchadla dálkově ovládat. Rozhraní aplikace Vám umožní rychlé změny hlasitosti, úpravy basů a výšek a volby poslechových programů. A protože všechny tyto úpravy provádíte na chytrém telefonu, bude to vypadat, jako byste si místo nastavování sluchadel právě četli zprávy.

easyTek_easyTek-App_icon_950x700px

Ke stažení: aplikace easyTek

easyTek_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_cs_300px

google-play-badge_cs_300px

Dálkové ovládání

easyPocket_768x400px

Dálkový ovladač easyPocket

Elegantní easyPocket™ s velkými tlačítky a lehce čitelným displejem umožňuje co nejsnazší ovládání jednotlivých prvků sluchadla.

miniPocket_keyring_768x400px

Diskrétní ovladač miniPocket

Ovladač miniPocket™ se vyznačuje jak diskrétností, tak spolehlivými funkcemi. Je tak malý, že ho můžete nosit zavěšený na klíčence, ale zároveň pomocí něho dokážete ovládat všechny nezbytné funkce.

Aplikace touchControl

Proměňte svůj chytrý telefon v diskrétní dálkový ovladač sluchadel: aplikace touchControl™ přináší k Vašim rukám vysokou úroveň ovládání.

S touto aplikací můžete podle svých představ měnit poslechové programy, upravovat hlasitost či basy
a výšky. Potřebujete pouze svůj chytrý telefon.

touchControl-App_icon_950x700px

Ke stažení: aplikace touchControl

touchControl_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_cs_300px

google-play-badge_cs_300px

Tinnitus?

primax-situation-20_woman-beach_950x600px

Úleva na dosah

Terapeutické signály – statický šum nebo šum oceánu – poskytují úlevu každému, kdo pociťuje nepříjemné projevy tinnitu. Informujte se u svého odborného lékaře, jaké řešení je pro Vás nejlepší.

Více informací