X
S hrdostí Vám představujeme novou značku Signia. Zhlédněte naše nové video, poznejte nás lépe a zjistěte, proč naše sluchadla nesou jméno Signia i Siemens.
2016-10-24

Štítky

Seznamte se se Signií

S hrdostí Vám představujeme naše nová sluchadla Signia! Možná si všimnete, že nesou dvě značky: Siemens a Signia. Proč tomu tak je, se dozvíte právě zde.

S hrdostí Vám představujeme naše nová sluchadla Signia! Možná si všimnete, že nesou dvě značky: na jedné straně Siemens a na druhé Signia. Proč tomu tak je?

Začněme však od začátku. V roce 2015 se od firmy Siemens oddělila její část a vznikla firma Sivantos. Sivantos se stal malou, ale o to více dynamickou společností, která zprvu distribuovala pouze sluchadla Siemens a která již během prvního roku existence zaznamenala množství úspěchů. Nyní, v roce 2016, Vám naše společnost představuje novou prémiovou značku sluchadel – Signii. Abychom poskytli Vám i Vašim lékařům dostatek času na seznámení s novou značkou, budou v příštích letech naše sluchadla nést jak logo Signia, tak logo Siemens.

Signia v sobě spojuje tradici úspěchů na poli audiologie a připravenost na výzvy budoucnosti. Naše mise však zůstává stále stejná: tvořit budoucnost lepšího poslechu.

Značka Signia je ztělesněním předvídavosti, orientace na potřeby a přání zákazníka a bezpodmínečné kvality. Co přesně tím máme na mysli?

  • Předvídáme. Neustále se zdokonalujeme a posouváme hranice dosavadních technických možností. S nadšením a odhodlaností rozvíjíme vizi lepšího poslechu.
  • Zákazník je klíčem. Soustředíme se na podstatu slyšení, neboť skutečnou hodnotu inovace lze ocenit pouze přínosem pro druhé. Nejdůležitějším hnacím motorem všech inovací je spokojenost zákazníka.
  • Prvotřídní kvalita. Víme, že  spolehlivost je klíčová, a proto neustále usilujeme
    o zvyšování standardů, výkonu a kvality našich výrobků.

Pokud jste někdy měli s našimi výrobky a službami jinou zkušenost, budeme rádi, když nám dáte vědět. Děkujeme!

Následující video představuje značku Signia – poznejte nás lépe!