X
Today is World Hearing Day so it's the ideal time to take a quick look at how we develop, build and test our state-of-the-art hearing aids.
2017-03-03

Štítky

Podívejte se, jak se vyrábí přední světová sluchadla

Mezinárodní den sluchu se slaví každoročně 3. března. Při této příležitosti jsme si pro Vás připravili krátké video o vývoji, testování a výrobě sluchadel značky Signia.

Zajímá Vás, jak se vyrábí sluchadla? Podívejte se na krátké video, které Vám představí vývoj, výrobu a testování sluchadel značky Signia. Tyto nenápadné, ale výkonné doplňky zaručí, že i lidé se ztrátou sluchu si mohou užívat život naplno a bez omezení dělat vše, co mají rádi.

 

Přinášíme Vám přední světová sluchadla, která uspokojí všechny Vaše potřeby – od nabíjecích sluchadel s dlouhou výdrží baterie až po mimořádně pohodlné sluchadlo Silk, které je ve Vašem uchu téměř neviditelné. S revoluční mobilní aplikací myHearingApp, díky které můžete Vaše sluchadla ovládat i na dálku, se Vám dostane prvotřídní péče při výběru nového sluchadla a při jeho používání.

Pokud Vás zajímá, zda je Váš sluch v pořádku, navštivte Vašeho odborného lékaře nebo vyzkoušejte již nyní náš online test sluchu z pohodlí Vašeho domova.

Mezinárodní den sluchu, který je vyhlášen Světovou zdravotnickou organizací, se  slaví každý rok 3. března.