X
Mýtus: Neexistuje žádná léčba tinnitu. Pravda: Sluchadla mohou pomoci výrazně zmírnit jeho projevy. Čtěte dále a dozvíte se víc.
2018-07-18

Štítky

Úleva od tinnitu s pomocí sluchadel Signia

Mýtus: Neexistuje žádná léčba tinnitu. Pravda: Sluchadla mohou pomoci výrazně zmírnit jeho projevy. Čtěte dále a dozvíte se víc.

 

Na tinnitus sice neexistuje žádná zázračná pilulka, ale to neznamená, že není možná jeho léčba.

Neustálé zvonění v uších je v kombinaci se sluchovou ztrátou nesmírně vysilující. Přivádí ke zvýšenému stresu a frustraci, navíc narušuje náš každodenní život. Nejmodernější technologie používaná dnes ve sluchadlech však zefektivňuje léčbu tinnitu a umožňuje, aby lidé na celém světě nebyli tomuto symptomu vydáni napospas, ale mohli znovu převzít kontrolu nad svým životem.

 V tomto článku se zaměříme na to, jak Vám sluchadla Signia mohou pomoci a ulevit od tinnitu.

Terapie statickým šumem

Dopřejte si tolik potřebnou úlevu od tinnitu díky sluchadlu, které vysílá statický šum. Ten vyvažuje neustálé zvonění či bzučení v uších.

Sluchadla Signia jsou vybavena pěti zabudovanými programy bílého šumu. Tyto programy poskytují úlevu od tinnitu tím, že odvedou Vaši pozornost od neustálých zvuků a Vy si tak můžete vychutnat každou chvíli naplno. Jsou plně nastavitelné, takže lékař může nastavit Vaše scluchadla tak, aby vždy odpovídala hlasitosti prostředí, ve kterém se zrovna nacházíte.

Terapeutické signály

Uklidňující zvuky oceánu Vám pomohou přehlušit projevy tonálního tinnitu i tinnitu jako šumu.

Sluchadla Signia nabízí pacientům přírodní alternativu k bílému šumu, kterou mohou zahrnout do své léčby tinnitu. Uživatelé si mohou vybrat ze čtyř variant zvuku mořských vln:

  • Balvanová pláž
  • Kamenná pláž
  • Rajská pláž
  • Oblázková pláž

Rajská pláž je čerstvá novinka, kterou navrhl přední světový specialista na léčbu tinnitu Dr. Pawel Jastreboff. Tento program eliminuje pauzy a tak pacientům zajišťuje kontinuální úlevu.

Sluchadla Signia: pomoc v úlevě od tinnitu

Tinnitus je často spojen se sluchovou ztrátou. Sluchadla Signia umožňují lidem, kteří trpí oběma těmito problémy, vyřešit je zároveň.

Sluchadla Signia jsou navržena tak, aby doplňovala osvědčené programy pro léčbu tinnitu jako Tinnitus Activities Treatment (TAT) či Tinnitus Retraining Therapy (TRT), a poskytovala tak uživatelům výraznou úlevu.

Začněte s léčbou tinnitu ještě dnes. Vyhledejte lékaře ve Vašem okolí, který Vám pomůže dozvědět se více.